Новини

29 Березень 18:31
У БЕРЕЗНІ ВИЯВЛЕНО ЗАХВОРЮВАННЯ НА СКАЗ ТВАРИН
У БЕРЕЗНІ ВИЯВЛЕНО ЗАХВОРЮВАННЯ НА СКАЗ ТВАРИН

         За другу половину березня сказ підтверджено у 7 тварин (2 лисиці, 4 собаки, 1 кіт) з Путивльського, Сумського, Глухівського, Краснопільського районів та м. Охтирка.  З початку року на території області підтверджено сказ у 25 тварин, з них у: 9 лисиць, 8 котів та 8 собак. У минулому році за цей період було виявлено лише 3 випадки сказу.

         Останні випадки захворювання виявлені в: мисливських угіддях поблизу с. Юр’єве, Путивльського району, сказ підтверджено у лисиці згідно зі звітом про результати дослідження Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 15.03.2018;

  • с. Слоут, Глухівського району - сказ підтверджено у кота звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 20.03.2018;
  • с. Мозкове, Краснопільського району - сказ підтверджено у собаки звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 27.03.2018;
  • с. Могриця, Сумського району - сказ підтверджено у собаки звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 28.03.2018;
  • с. Нижня Сироватка, Сумського району - сказ підтверджено у собаки звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 28.03.2018;
  • с. Веселе, Путивльського району - сказ підтверджено у собаки звітом Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 28.03.2018;
  • м. Охтирка (вул. Добролюбова) - сказ підтверджено у лисиці звітом про результати дослідження Сумського філіалу ДНДЛДВСЕ від 29.03.2018
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.