Новини

15 Серпень 10:26
У СУМАХ НЕДОЛИВАЛИ БЕНЗИН НА ЗАПРАВКАХ
У СУМАХ НЕДОЛИВАЛИ БЕНЗИН НА ЗАПРАВКАХ

На двох автозаправочних станціях Сум – не доливали бензин. І це тільки початок перевірок, які до кінця року мають провести на всіх АЗС Сумщини.

Починаємо знімати автозаправку, на якій, за інформацією Управління захисту споживачів, не доливали бензин. Відеозйомці перешкоджає оператор АЗС, погрожуючи викликом поліції. Та замість поліції оператор заправки кличе нас на розмову зі своїм керівництвом, передаючи свій мобільний.

Жіночий голос з телефону:

– Чому ви знімаєте АЗС, причина?

Кор.: – Мережу ваших АЗС оштрафувало Управління захисту прав споживачів у зв’язку з недоливом бензину в баки наших споживачів. Ви в курсі, ні?

Жінка з телефону: – Звідки така інформація, ми працюємо, все нормально.

Кор.: – Від керівництва Управління захисту споживачів у Сумській області. А я, перепрошую, як ваша посада?

Жінка з телефону: – Я буду зараз попереджати керівництво.

Коментувати ситуацію керівництво мережі АЗС відмовилось. А от керівник Управління захисту споживачів в Сумській області Володимир Єщенко повідомив, що це лише початок планових перевірок:

«Почали з мережі АЗС «Авіас». Було перевірено 2 автозаправочні станції по Білопільському шліху та вулиці Героїв Крут. Було встановлено низку порушень, у тому числі і недолив, який складав 80 мілілітрів на 10 літрів пального. У зв’язку з чим робота АЗС була зупинена, виданий припис на усунення даних недоліків».

Допустима похибка недоливу пального має не перевищувати 20-ти міліграмів на 10 літрах. Нині обидві АЗС працюють, тому що усунули недоліки, говорять чиновники. Однак, іще триває перевірка якості пального. Говорить начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко: «В нас було проведено конкурс на «ProZorro», виграла лабораторія, яка акредитована, насамперед, яка має всі можливості проводити дослідження на якісні показники».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.