Новини

08 Травень 16:28
У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ ВІДПОЧИНКУ
У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ ВІДПОЧИНКУ

За ініціативи фахівців Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 08.05.2019 року проведено семінар-нараду щодо організації роботи пришкільних таборів відпочинку.

У заході взяли участь представники Великописарівського відділу освіти районної державної адміністрації, директори навчальних закладів та медичні працівники.

На нараді обговорювалися питання належного утримання та використання територій закладів, ігрових та фізкультурно-оздоровчих майданчиків; створення необхідних умов для дотримання дітьми та персоналом правил особистої гігієни; забезпечення належного медичного обслуговування у таборах.

Доповідачами наголошено на правилах організації харчування дітей у пришкільних таборах, а саме: щоденному контролі за організацією харчування; дотриманні вимог до складання примірного двотижневого меню та виконанні норм харчування; умовах прийому та правил зберігання продуктів харчування у закладах; вимог до обробки сировини та технології приготування страв, санітарного стану харчоблоків.

По закінченню основної частини семінару кожен із присутніх мав можливість поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.