Новини

12 Березень 12:30
У Великописарівському районі обговорили заходи протидії коронавірусу
У Великописарівському районі обговорили заходи протидії коронавірусу

Фахівцями відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Великописарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області була проведена нарада на яку були запрошені керівники дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, школи-інтернати, професійно технічне училище Великописарівського району.

Під час заходу були озвучені основні протиепідемічні та профілактичні заходи, передбачені наказом МОЗ №552 від 25.02.2020 року «Про затвердження стандартів медичної допомоги при корона вірусній хворобі (2019-nCoV на 2020 рік)». Також до присутніх було доведено інформацію про необхідність ізоляції хворих з ознаками гострих респіраторних захворювань, недопущення перебування хворих на робочому місці, своєчасного звернення за медичною допомогою, дотримання гігієни кашлю (необхідності прикривання роту та носу серветкою при кашлі та чиханні або згину ліктя), гігієни рук (з використанням мила або спиртовмісних антисептиків з хлоргиксидином або милом), використанням масок хворими або особами, що доглядають за ними, провітрювання приміщень та проведення вологого прибирання приміщень. Наголошено, що найбільш ймовірно коронавірус може діагностуватись серед осіб, які прибули з країн, де реєструється захворювання або спілкувалися з особами лабораторно підтвердженими випадками захворювання на коронавірсну хворобу.

Серед присутніх було розповсюджено друковані пам’ятки з рекомендаціями ВООЗ щодо проведення профілактичних заходів, покрокових дій при виявленні перших симптомів хвороби, розповсюджують наглядний інформаційний матеріал, а саме: схему застосування засобів індивідуального захисту органів дихання, вимоги щодо гігієни рук, правила застосування дезінфекційних засобів та пам’ятку про самоізоляцію при профілактиці COVID-19.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.