Новини

20 Вересень 12:25
Участь у фокус-групі щодо можливості експорту до Європейського Союзу
Участь у фокус-групі щодо можливості експорту до Європейського Союзу

18 вересня 2019 року в Конгрес-центрі Сумського державного університету було проведено роботу фокус-групи з питань зміцнення потенціалу підприємницького, державного та громадського секторів у сфері підтримки та залучення до процесів реалізації проєвропейських реформ в Україні. Захід організований Громадською організацією «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень», яка реалізує проект «Від вивезення сировини до експорту нішевих продуктів харчування: можливості Угоди про асоціацію», що здійснюється в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу.

План проекту включає здійснення моніторингу впливу реформ, а саме IV розділу Угоди про асоціацію України з ЄС - про торгівлю та питання, пов’язані із торгівлею, на розвиток ринків аграрної продукції у Сумській, Черкаській та Чернігівській областях з акцентом на нішевий сегмент, а також проведення соціологічного дослідження для виявлення успішних прикладів у сфері експорту нішевої аграрної продукції до ЄС у регіонах.

Метою даного дослідження є вивчення досвіду (як позитивного, так і проблемних моментів, з якими довелося стикатися) у ході запровадження європейських вимог до виробництва продукції на підприємствах області. Узагальнення досвіду підприємств з різних сфер аграрного бізнесу дозволить сформулювати передумови успішної експортної діяльності з європейськими партнерами, а також зрозуміти, які проблеми можуть очікувати їх на цьому шляху. У сукупності це сприятиме популяризації даного напряму зовнішньої торгівлі серед українських товаровиробників та зміцнення конкурентоспроможності економіки країни.

В роботі фокус-групи прийняв активну участь спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.