Новини

25 Березень 12:32
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ
УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО РАЙОНУ

Начальник Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Черенков прийняв участь у засіданні колегії Недригайлівської районної державної адміністрації: «Про стан виконання Програми розвитку сільських територій Недригайлівського району на період до 2020 року».

У своїй доповіді керівник зупинився на розвитку підприємств з молокозаготівлі, необхідності розвитку фермерських господарств. Привів приклади невиконання законодавчих актів підприємцями, в т.ч. перелічив тих, хто наражає на ризик населення країни при заготівлі молокосировини від неблагополучної з лейкозу ВРХ в приватному секторі, а також тих, що не зареєстровані, як оператори потужностей.

Підняті питання відповідності Недригайлівського ринку ветеринарно-санітарним вимогам та переміщення тварин з належними ветеринарними документами, про ризик завозу свиней з територій, де оголошено карантин на АЧС.

Під час виступу Віктор Черенков закцентував увагу присутніх на забій свійських тварин в приватних господарствах без огляду ветеринарного лікаря, необхідності функціонування на території сільських громад та сільських і селищних рад офіційно діючих забійних пунктів, які нададуть не тільки робочі місця, а і контроль безпечності продовольчої сировини тваринного походження.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.