Новини

05 Квітень 17:38
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМ-СЕМІНАРІ З ОЦІНКИ ТА УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПОВ’ЯЗАНИМИ З ОБІГОМ ДИТЯЧИХ ІГРАШОК
УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМ-СЕМІНАРІ З ОЦІНКИ ТА УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПОВ’ЯЗАНИМИ З ОБІГОМ ДИТЯЧИХ ІГРАШОК

У м. Київ 2-3 квітня 2018 року відбувся Міжнародний форум-семінар з оцінки та управління ризиками пов’язаними з обігом дитячих іграшок (TAIEX) у рамках програми Європейської комісії з питань добросусідства та розширення ЄС у якому прийняв участь спеціаліст Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Павло Макаренко.

Основна теза науково-практичного засідання – відповідальність:

  • держава повинна гарантувати безпеку ігор та іграшок для дітей, як при правильному використанні за цільовим призначенням, так і під час можливих фактів неправильного та необережного поводження, що можуть спричинити травми та деякі інші ушкодження;
  • забезпечувати там, де це необхідно, супровід товарів народного споживання, які можуть становити небезпеку для дітей, адекватними попередженнями; помітною, зрозумілою, розбірливою інформацією.

На семінарі було наголошено на тому, що держава зобов’язана підтримувати вільний доступ до інформації, пов’язаної з новими правилами техніки безпеки ігор та безпечності іграшок для дітей, з фактами заборони реалізації недоброякісних товарів та виробів, а також вільний обіг такої та подібної інформації між країнами-партнерами, якщо вона стала відома в процесі здійснення державного контролю (як це продиктовано європейською політикою охорони прав споживачів).

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.