Новини

26 Березень 18:39
УЧАСТЬ У НАРАДІ З ПИТАНЬ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОВАРІВ ДИТЯЧОГО АСОРТИМЕНТУ
УЧАСТЬ У НАРАДІ З ПИТАНЬ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА ТОВАРІВ ДИТЯЧОГО АСОРТИМЕНТУ

Начальник Недригайлівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Черенков 26.03.2019 р. прийняв участь у оперативній нараді при голові Недригайлівської районної державної адміністрації де розглядалось питання щодо якості і безпеки продуктів харчування та товарів дитячого асортименту.

У своїй доповіді керівник зупинився на виявлених в ході проведення планових перевірок харчоблоків дошкільних та шкільних закладів Недригайлівського району за період 2018-2019 рр., а також звернув увагу на обов’язкову наявність при закупівлі висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на дитячі іграшки, столовий та кухонний посуд, нове технологічне обладнання для харчоблоків, меблі, постільну білизну, дезінфікуючі та миючі засоби.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.