Новини

13 Червень 16:07
УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОЯВІВ СЕКСИСТСЬКОЇ РЕКЛАМИ
УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРОЯВІВ СЕКСИСТСЬКОЇ РЕКЛАМИ

Начальник відділу контролю за рекламою, дотримання антитютюнового законодавства та пробірного управління захисту споживачів Алла Степаненко прийняла участь у семінарі на тему: «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством», який проводився міжнародним фондом ім. Фрідріха Еберта у м. Київ.

У ході проведення семінару були розглянуті питання щодо недопущення розміщення зовнішньої реклами, яка порушує основні принципи розміщення реклами та загальні вимоги до реклами. Реклама не повинна містити зображень, що порушують етичні, моральні норми, нехтують правилами пристойності, та вміщують  твердження, які є дискримінаційним за ознаками статі, використані технології, які діють на підсвідомість споживачів реклами. Були проведені тренінги та практичні навчання з цього питання.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.