Новини

22 Липень 13:22
Увага! Річка Сумка забруднена фекальними нечистотами!
Увага! Річка Сумка забруднена фекальними нечистотами!

У зв’язку з підозрою на можливе забруднення р. Сумка, 16.07.2019 спеціалістами Сумського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області поблизу мосту Харитоненка, що розташований по вулиці Троїцькій ( між поворотом з вулиці Героїв Сумщини та садибою Харитоненків), були відібрані зразки води із вказаної водойми.

За результатами досліджень, проведених випробувальною лабораторією Сумської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, вода у відібраних зразках не відповідає санітарним нормам за показниками мікробіологічної безпеки.

Так, вміст ентерококів в 1 л води перевищує максимально допустимий рівень в 8,6 разів, вміст лактопозитивних кишкових паличок в 1 л води перевищує максимально допустимий рівень в 4,8 разів.

Результати досліджень свідчать про свіже фекальне забруднення водойми, що відбувається в більшості випадків через потрапляння у річку неочищених стоків.

Результати лабораторних досліджень передані до відповідних правоохоронних органів.

Зважаючи на результати лабораторних досліджень, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області не рекомендує купання, рибальство та іншу господарську діяльність на річці Сумка та її акваторії.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.