Новини

21 Жовтня 16:04
УВАГА! Уточнена інформація!
УВАГА! Уточнена інформація!

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звертає увагу засобів масової інформації та інших зацікавлених осіб, що у статті, розміщеній на офіційному сайті Головного управління 15 жовтня 2019 року була допущена технічна помилка у назві закладу.

Всі зазначені у публікації факти стосуються Державного професійно-технічного навчального закладу ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», де дійсно був зареєстрований спалах гострої кишкової інфекції, під час якого постраждало 21 особа, з них 19 дітей до 18 років.

У зв’язку з вищезазначеним, приносимо офіційні вибачення адміністрації ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище».

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.