Новини

07 Грудень 23:59
УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНО ЩОРІЧНИЙ ПЛАН ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У СФЕРАХ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ОКРЕМИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ, ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НА 2019 РІК
УВАГА! ЗАТВЕРДЖЕНО ЩОРІЧНИЙ ПЛАН ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ У СФЕРАХ БЕЗПЕЧНОСТІ ТА ОКРЕМИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ, ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ НА 2019 РІК

До уваги операторів ринку, які здійснюють діяльність у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, затверджено наказом Держпродспоживслужби від 27.11.2018 № 965 Щорічний план державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини на 2019 рік).

Заходи державного контролю в 2019 році будуть здійснюються без попередження (повідомлення) оператора ринку, крім аудиту та інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю. Аудит постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, проводиться за умови повідомлення оператора ринку не пізніше ніж за три робочі дні до здійснення такого заходу. Повідомлення будуть надсилатися рекомендованим поштовим відправленням за місцезнаходженням (місцем проживання) оператора ринку, зазначеним в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, та/або відправленням електронної пошти на відповідну адресу оператора ринку, зазначену в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, або вручатись особисто під розписку керівнику чи представнику оператора ринку.

Звертаємо увагу, на те, що державний контроль здійснюється Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумські області  та її структурними підрозділами.

 Із наказом Держпродспоживслужби від 27.11.2018 № 965 «Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини), додатком до наказу, витягом з додатку до наказу, можна ознайомитися на сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за посиланням: http://www.dpss-sumy.gov.ua/document/plani-perevirok-1.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу