Новини

25 Лютий 14:50
В Конотопській районній державній адміністрації відбулася нарада з головами фермерських господарств та пасічників
В Конотопській районній державній адміністрації відбулася нарада з головами фермерських господарств та пасічників

22.02.2019 року в Конотопській районній державній адміністрації відбулася нарада з головами фермерських господарств та пасічників м. Конотоп та Конотопського району з питання «Профілактики отруєння бджіл пестицидами».

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надані вичерпні роз’яснення та рекомендації в частині:

  1. Дотримання ветеринарно-санітарних правил утримання бджіл, як фізичними так і юридичними особами та державної реєстрації потужності, як оператор ринку.
  2. Виконання операторами ринку низки норм та Інструкції для убезпечення галузі бджільництва від отруєння бджіл хімікатами.
  3. Реєстрація фермерських господарств, які є операторами ринку по виробництву харчових продуктів рослинного походження.
Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.