Новини

07 Червень 15:41
В місті Суми виявлений факт виробництва та реалізації кабельної продукції, яка не відповідає встановленим вимогам
В місті Суми виявлений факт виробництва та реалізації кабельної продукції, яка не відповідає встановленим вимогам

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на підставі оперативного сповіщення про продукцію, що не відповідає встановленим вимогам була проведена позапланова перевірка ТОВ «Дніпровський кабельний завод Енерго».

За результатами заходу державного нагляду (контролю) складено акт перевірки характеристик продукції, в якому встановлено невідповідність кабелю ПВ-3, переріз 1×4,0 вимогам регламенту низьковольтного електричного обладнання.

У зв’язку з введенням в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам, на підставі акту перевірки та протоколу про виявлене порушення була винесена постанова про застосування штрафних санкцій до ТОВ «Дніпровський кабельний завод Енерго» в розмірі 8 500 грн.

У зв¢язку з несплатою зазначеного штрафу суб’єктом господарювання, був підготовлений та направлений позов до Сумського окружного суду про його примусове стягнення. За результатами судового розгляду суд погодився з законністю постанови про застосування штрафних санкцій, у зв¢язку з чим, рішенням Сумського окружного адміністративного суду по справі № 480/980/19 відповідний штраф стягнутий з ТОВ «Дніпровський кабельний завод Енерго». На даний час, всі порушення виявлені під час перевірки були усунуті, а Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області вживаються заходи щодо примусового виконання зазначеного рішення суду в частині стягнення штрафу через органи ДВС.

Головне управління звертає увагу суб¢єктів господарювання, що відповідно до статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції», що за введення в обіг продукції, яка не відповідає встановленим вимогам, у тому числі нанесення знака відповідності технічним регламентам на продукцію, що не відповідає вимогам технічних регламентів, застосовуються штрафні санкції – у розмірі від 8 500 до 17 000 грн. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне протягом трьох років вчинення такого самого порушення, за яке на особу вже було накладено штраф, – у розмірі від 17 000 до 51 000 грн.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.