Новини

10 Травень 13:01
В Сумському районі виявлено африканську чуму свиней
В Сумському районі виявлено африканську чуму свиней

Захворювання підтверджено у двох свиней, що належали жителю с. Верхня Сироватка по вул. Сумська. При Сумській районній державній адміністрації 8 травня проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, за результатами якого неблагополучним пунктом оголошено приватне подвір’я по вул. Сумська, 3/1, с. В. Сироватка; зоною захисту – територію від епізоотичного вогнища радіусом 3 км, до якої входить адміністративна територія с. В. Сироватка з прилеглими мисливськими угіддями; зоною спостереження (нагляду) – територію радіусом до 10 км від епізоотичного вогнища, до якої входять населенні пункти: с. Новоселиця, с. Захарівське, с. Залізняк, с. Стінки адміністративні території В.Сироватської ОТГ Сумського району. На виконання плану заходів оздоровлення, затвердженого на вказаному засіданні, проводиться комплекс заходів з локалізації та ліквідації спалаху АЧС.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.