Новини

11 Червень 12:16
В ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
В ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Для обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів, до Тростянецької районної державної адміністрації завітали начальник управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Володимир Єщенко та головний спеціаліст управління Тетяна Язикова. Участь в обговореннях взяли голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Сипко, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, спеціалісти та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, представники Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, сільські голови та фізичні особи-підприємці Тростянецького району, засоби масової інформації. 

Із вступним словом до присутніх звернувся голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег Дмитрович Сипко. Він зазначив, що підприємці реалізовуючи свою діяльність повинні у повному обсязі забезпечувати споживачів якісною та безпечною продукцією. Також побажав учасникам наради плідно попрацювати та вияснити для себе проблемні питання.
Нарада стала майданчиком для проведення плідної роботи, висловлення думок та обговорення шляхів спільного подолання існуючих проблем у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу