Новини

16 Травень 10:23
Відбулась інструктивно-методична нарада щодо літнього оздоровлення
Відбулась інструктивно-методична нарада щодо літнього оздоровлення

10 травня 2019 року у приміщенні Ямпільської районної станції юних натуралістів, за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації відбулась інструктивно-методична нарада щодо літнього оздоровлення.

У заході взяли участь спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ямпільського міжрайонного управління, керівники, медичні працівники та кухарі освітніх закладів Ямпільського району.

У роботі наради першочергова увага була приділена організації та проведенні літнього оздоровлення дітей влітку 2019 року та відзначенню Міжнародного дня захисту дітей.

Розглядалися і інші питання, які стосуються роботи закладів дошкільної освіти. За результатами наради дано відповідні доручення для вирішення проблемних питань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.