Новини

13 Квітень 16:16
ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13 квітня 2017 року відбулась щорічна конференція трудового колективу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На зібранні делегати структурних підрозділів заслухали доповідь голови комісії з перевірки виконання Колективного договору за 2017 рік Володимира Бабія.

Адміністрація Головного управління та уповноважений представник трудового колективу відзвітували про проведену ними роботу щодо дотримання і виконання Колективного договору за 2017 рік.

Учасники конференції, розглянули всі питання порядку денного, прийняли відповідні рішення більшістю голосів. Зокрема, роботу сторін Колективного договору в особі начальника Головного управління Моісеєнка В.В. та уповноваженого від трудового колективу Соловйова В.В. по виконанню локального нормативного акту за звітний рік було визнано задовільною. Обговорено та схвалено зміни і доповнення до Колективного договору.

Також присутні прийняли рішення про необхідність створення первинної профспілкової організації працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та обрали ініціативну групу з підготовки й проведення установчих зборів щодо легалізації профспілки.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу