Новини

13 Квітень 16:16
ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ
ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

13 квітня 2017 року відбулась щорічна конференція трудового колективу Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На зібранні делегати структурних підрозділів заслухали доповідь голови комісії з перевірки виконання Колективного договору за 2017 рік Володимира Бабія.

Адміністрація Головного управління та уповноважений представник трудового колективу відзвітували про проведену ними роботу щодо дотримання і виконання Колективного договору за 2017 рік.

Учасники конференції, розглянули всі питання порядку денного, прийняли відповідні рішення більшістю голосів. Зокрема, роботу сторін Колективного договору в особі начальника Головного управління Моісеєнка В.В. та уповноваженого від трудового колективу Соловйова В.В. по виконанню локального нормативного акту за звітний рік було визнано задовільною. Обговорено та схвалено зміни і доповнення до Колективного договору.

Також присутні прийняли рішення про необхідність створення первинної профспілкової організації працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та обрали ініціативну групу з підготовки й проведення установчих зборів щодо легалізації профспілки.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.