Новини

21 Березень 19:05
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА НА ЯМПІЛЬЩІНІ «ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ»
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА НА ЯМПІЛЬЩІНІ «ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ ПЕСТИЦИДАМИ»

За ініціативи провідного спеціаліста відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Антона БОГУЦИ на семінарі з селищними, сільськими головами та секретарями рад були запрошені пасічники та представники сільськогосподарських підприємств району, яким було роз’яснено заходи щодо попередження отруєння бджіл пестицидами.

Антон Іванович зупинився на вимогах законодавчих актів та державних санітарних правилах. Акцентував увагу присутніх на тому, що суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10-ти кілометрів від оброблюваних площ.

Начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій ФІНАШКО роз’яснив основні положення Закону України «Про бджільництво».

Пасічникам та селищним, сільським головам було наголошено на обов’язковій реєстрації пасіки та своєчасному інформуванні сільських рад, сусідніх господарств про місце розміщення своїх пасік.

Учасниками наради у ході обговорення були підняті питання, щодо способів реєстрації пасік та відшкодування пасічникам заподіяної шкоди під час використання пестицидів на посівах медоносних рослин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.