Новини

05 Травень 15:47
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗА УЧАСТЮ СПЕЦІАЛІСТІВ КОНОТОПСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ
ВІДБУЛАСЯ  НАРАДА ЗА УЧАСТЮ СПЕЦІАЛІСТІВ  КОНОТОПСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ

Відповідно до звернення голови Бочечківської ОТГ Граченко С.М. спеціалістами Конотопського міськрайонного управління Головного управління ДПСС в Сумській області  проведена нарада за участю голови, заступника Бочечківської ОТГ та спеціалістів старостинських округів з обговоренням питань в сфері санітарного, ветеринарного законодавства, безпечності та якості харчових продуктів.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Гарбуз О.І. довів вимоги законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про ветеринарну медицину». Особлива увага зверталась на дотримання законодавства в закладах освіти.

Доведені вимоги щодо реєстрації операторів ринку харчових продуктів.

Головний спеціаліст Поляченко О.А. надала роз’яснення з питань забезпечення доброякісною питною водою сільських населених пунктів  підпорядкованих об’єднаній територіальній громаді, забруднення навколишнього природного середовища твердими побутовими відходами.  Обговорені вимоги, які зазначені в Уніфікованих актах, що розглядаються при здійсненні планових та позапланових заходів державного контролю.

Начальник Конотопської РДЛВМ Оникієнко С.П. провів аналіз виконання профілактичних протиепізоотичних заходів та оздоровчих заходів щодо сказу лисиць на території ОТГ та с. Бочечки.

Вказано на обов’язки голови Бочечківської ОТГ щодо  організації проведення профілактичних  протиепізоотичних та оздоровчих заходів.

Проведена просвітницько-роз’яснювальна робота щодо профілактики інфекційних хвороб зокрема сказу, АЧС,  заразного вузликового дерматиту.

За підсумками наради спільно визначені шляхи вирішення щодо врегулювання проблемних аспектів у зазначених сферах.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.