Новини

05 Травень 15:47
ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЗА УЧАСТЮ СПЕЦІАЛІСТІВ КОНОТОПСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ
ВІДБУЛАСЯ  НАРАДА ЗА УЧАСТЮ СПЕЦІАЛІСТІВ  КОНОТОПСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ

Відповідно до звернення голови Бочечківської ОТГ Граченко С.М. спеціалістами Конотопського міськрайонного управління Головного управління ДПСС в Сумській області  проведена нарада за участю голови, заступника Бочечківської ОТГ та спеціалістів старостинських округів з обговоренням питань в сфері санітарного, ветеринарного законодавства, безпечності та якості харчових продуктів.

Начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Гарбуз О.І. довів вимоги законів України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», «Про ветеринарну медицину». Особлива увага зверталась на дотримання законодавства в закладах освіти.

Доведені вимоги щодо реєстрації операторів ринку харчових продуктів.

Головний спеціаліст Поляченко О.А. надала роз’яснення з питань забезпечення доброякісною питною водою сільських населених пунктів  підпорядкованих об’єднаній територіальній громаді, забруднення навколишнього природного середовища твердими побутовими відходами.  Обговорені вимоги, які зазначені в Уніфікованих актах, що розглядаються при здійсненні планових та позапланових заходів державного контролю.

Начальник Конотопської РДЛВМ Оникієнко С.П. провів аналіз виконання профілактичних протиепізоотичних заходів та оздоровчих заходів щодо сказу лисиць на території ОТГ та с. Бочечки.

Вказано на обов’язки голови Бочечківської ОТГ щодо  організації проведення профілактичних  протиепізоотичних та оздоровчих заходів.

Проведена просвітницько-роз’яснювальна робота щодо профілактики інфекційних хвороб зокрема сказу, АЧС,  заразного вузликового дерматиту.

За підсумками наради спільно визначені шляхи вирішення щодо врегулювання проблемних аспектів у зазначених сферах.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу