Новини

28 Травень 12:36
Відбулася робоча поїздка по обміну досвідом
Відбулася робоча поїздка по обміну досвідом

З метою обміну досвідом, 21-23 травня 2019 року, фахівці управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відвідали Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області. Під час візиту учасники ознайомились із практикою колег при проведенні фітосанітарних процедур до вантажів у митницях призначення та на пункті перетину кордону «Порубне – Сірет». Обговорювали питання покращення фітосанітарного стану місць вирощування лісопродукції, підтримання її конкурентоспроможності. Також відбулась нарада за участю державних фітосанітарних інспекторів областей щодо впливу пестицидів та агрохімікатів на життєдіяльність бджіл. Підсумовуючи результати зустрічі, сторони відзначили можливість підвищення знань та навичок, які впливають на покращення співпраці між державними фітосанітарними інспекторами областей та надання якісних послуг суб’єктам господарювання.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.