Новини

27 Березень 10:48
ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БДЖІЛЬНИЦТВО ПУТИВЛЬЩИНИ»
ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «БДЖІЛЬНИЦТВО ПУТИВЛЬЩИНИ»

На базі Путивльського коледжу СНАУ відбулася зустріч із представниками громадської організації «Бджільництво Путивльщини» на яку були запрошені представники сільськогосподарських підприємств.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проінформували присутніх про вимоги діючих законів України «Про бджільництво», «Про ветеринарну медицину», Порядку реєстрації пасік, дії пасічників при отруєнні бджіл пестицидами та адміністративну відповідальність за порушення законодавства.

Наголосили на обов’язковій реєстрації пасіки та своєчасному інформуванні сільських рад, сусідніх господарств про місце розміщення своїх пасік.

Довели до відома присутніх, що суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це органи місцевого самоврядування, пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10-ти кілометрів від оброблюваних площ.

Також присутнім було роз’яснено дії пасічника при отруєнні бджіл.

Зустріч пройшла в форматі діалогу, під час якого було чи мало питань від присутніх, на які вони отримали змістовні та вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.