Новини

27 Березень 11:22
ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ
ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

У приміщенні Шосткинської міської ради 27.03.2019 року відбулось позачергове засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії щодо встановлення карантинних обмежень у зв’язку з випадком захворювання безпритульного кота на сказ.

Інформацію про випадок захворювання тварини на сказ доповіла головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Надія Романченко.

В. о. начальника Шосткинського міськрайонного управління Володимир Ревенко підняв питання застосування штрафних санкцій до порушників діючої Інструкції щодо профілактики та боротьби зі сказом тварин та завершення будівництва карантинного майданчику для перетримки стерилізованих безпритульних тварин.

Рішенням комісії визначено вогнище захворювання, загрозлива зона та затверджений План комплексних заходів щодо ліквідації сказу у вогнищі сказу на території господарського двора ТОВ АФ «Лан» та загрозливій зоні. Прийнято рішення залучити до роботи з проведення профілактичного щеплення тварин за потреби працівників поліції та притягнення до адміністративної відповідальності осіб, винних у порушенні Інструкції щодо боротьби зі сказом тварин.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.