Новини

16 Травень 10:18
Відбулося навчання з моделювання ситуації виникнення африканської чуми свиней
Відбулося навчання з моделювання ситуації виникнення африканської чуми свиней

На території Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 14 травня 2019 року відбулось навчання з моделювання ситуації виникнення африканської чуми свиней та заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби на підконтрольній території.

У навчанні взяли участь спеціалісти управління, спеціалісти та працівники Ямпільської та Середино- Будської районних державних лікарень ветеринарної медицини. Серед запрошених – перший заступник голови Ямпільської районної державної адміністрації – голова ДНПК при Ямпільській райдержадміністрації, працівники Ямпільського відділення Шосткинського відділу Національної поліції в Сумській області, працівники 10 державної пожежно-рятувальної частини управління ДСНС України в Сумській області, редактор Ямпільської районної газети «Голос Часу».

Проводилось роз’яснення Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, Інструкції щодо профілактики та боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби . Під час заходу було проведено роз’яснення дій відповідальних служб в разі виникнення підозри або підтвердження вищевказаних захворювань, надані роз’яснення покрокових дій, дезінфекції тощо.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.