Новини

06 Грудень 11:28
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ

Під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тростянецькій районній державній адміністрації.

Про дотримання ветеринарно-санітарних вимог при переміщенні живих тварин, недопущення стихійної торгівлі ними, продуктами тваринного походження на адміністративних територіях ОТГ, сільських рад та про стан існуючих місць захоронення тварин на адміністративних територіях ОТГ, сільських рад – доповів головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Власенко.

Андрій Васильович проінформував, що на території району торгівля живими тваринами проводиться тільки в м. Тростянець на окремо виділеному торгівельному майданчику КП "Тростянецький ринок". Стихійних місць торгівлі немає. Також повідомив, що на території Тростянеччини налічується 10 худобомогильників, з яких 7 – діючі. На кожен худобомогильник заведено ветеринарно–санітарний паспорт.

З метою забезпечення вимог нормативно-правових актів при переміщенні та торгівлі живими тваринами, сировиною тваринного походження, приведення місць захоронення трупів тварин до належного санітарного стану, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Тростянецькій районній адміністрації вирішила ряд важливих питань. Голова комісії Олег Сипко надав доручення відповідальним особам.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.