Новини

16 Травень 17:07
Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
Відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

При Тростянецькій райдержадміністрації було проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. На розгляд комісії були винесені питання: про виконання розпорядження Головного Державного інспектора ветеринарної медицини України від 03.04.2019 року №18 з питань профілактики сказу та усунення ризиків виникнення зоонозів; про епізоотичну ситуацію на території України, Сумської області та Тростянецькому районі щодо сказу тварин; проблеми лейкозу та туберкульозу ВРХ в області та районі; проведення заходів для попередження отруєння бджіл.

Головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Власенко доповів присутнім про епізоотичну ситуацію щодо зазначених захворювань в Україні, області та Тростянецькому районі, про заходи для попередження отруєння бджіл.

Присутніх також було інформовано про роботи по відлову, стерилізації та вакцинації проти сказу безпритульних собак у м. Тростянець, які здійснила ГО "Зооконтроль" та про початок кампанії з профілактичної імунізації м'ясоїдних тварин проти сказу в районі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.