Новини

20 Квітень 19:49
ВІДБУВСЯ КУЩОВИЙ СЕМІНАР ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА ТЕРИТОРІЮ ОБЛАСТІ
ВІДБУВСЯ КУЩОВИЙ СЕМІНАР ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗАНЕСЕННЯ ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ НА ТЕРИТОРІЮ ОБЛАСТІ

За участю спеціалістів Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в актовій залі Охтирської РДА 17.04.2018р. відбувся кущовий семінар на тему: «Недопущення занесення вірусних захворювань – ящуру, заразного вузликового дерматиту ВРХ, високопатогенного грипу птиці на територію області». На семінар були запрошені керівники Охтирського, Тростянецького та Велико-Писарівського управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, начальники, епізоотологи та дільничні лікарі Охтирської, Тростянецької, В-Писарівської районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, директор Охтирської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, голови об’єднаних територіальних громад, сільських (селищних) рад, керівники та лікарі ветеринарної медицини сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на розведенні ВРХ та птиці. На семінарі були присутні 32 чоловіки.

Під час семінару було заслухано завідувача епізоотичного відділу Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Слабка Ю.В. щодо епізоотичної ситуації в країнах світу, аспекти профілактики заразного вузликового дерматиту та заходи боротьби. Провідний лікар Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Волошин В.Г. зробив доповідь на тему: «Епізоотологія, профілактика та заходи боротьби з ящуром», «Пташиний грип: оперативне реагування відповідно до Плану дій при підозрі захворювання (загибелі) птиці на високопатогенний грип». Завідувач патоморфологічного відділу Сумської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Косік С.І. проінформувала присутніх щодо правил відбору зразків патологічного (біологічного) матеріалу та пересилання їх для проведення лабораторних досліджень.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.