Новини

25 Жовтня 09:03
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ ВЕТЕРИНАРНИХ ІНСПЕКТОРІВ СУМСЬКОЇ ТА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

У приміщенні Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області 17 та 18  жовтня 2018 року в рамках  проекту міжнародної технічної допомоги «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» відбулося навчання на тему: «Здійснення державного контролю операторів ринку харчових продуктів, які провадять діяльність у сфері громадського харчування та операторів ринку кормів». У навчанні взяли участь  фахівці Головних управлінь Сумської та Чернігівської областей. Під час навчання були опрацьовані  питання основних положень законів: «Про надання споживачам інформації про харчові продукти»; «Про безпечність та гігієну кормів», процедур заснованих на принципах НАССР та особливостей застосувань для операторів ринку кормів, громадського харчування,  застосування спрощеного підходу, тощо.  Навчання пройшло у формі діалогу та жвавої дискусії. Кожен мав змогу поділитись своїм практичним досвідом, висловити свою думку, побажання, пропозиції.

   

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.