Новини

27 Червень 12:14
Відбувся семінар щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, у тому числі статті 37 Закону України «Про бджільництво»
Відбувся семінар щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікатів, інших засобів захисту рослин, у тому числі статті 37 Закону України «Про бджільництво»

Важливим питанням залишається проблема застосування пестицидів і агрохімікатів та їх негативний вплив на галузь бджільництва, тому у   Лебединському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 26.06.2018р. у приміщенні Лебединської державної районної лікарні ветеринарної медицини    відбувся позачерговий семінар  на тему «Порушення Закону України «Про бджільництво» та законодавства щодо використання пестицидів, агрохімікатів,  інших засобів захисту  рослин».   

На семінар були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств  (або їх представники), пасічники міста та району, в. о.начальника Лебединської РДЛВМ Мостовий Р.Г., начальник Лебединського районного управління РДВЛМ Скварча О.А., спеціалісти Лебединської державної районної лікарні ветеринарної медицини, спеціалісти Лебединського районного управління ГУДПСС.

На початку семінару начальник  управління Скварча О.А.  повідомив про масову загибель бджіл на території області. Провідний спеціаліст Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  Єфросінін В.М. виступив з докладною  інформацією стосовно дотримання законодавства щодо застосування агрохімікатів та недопущення отруєння бджіл відповідно до ст. 30 та 37  ЗУ «Про бджільництво» з використанням презентації, наголосив на тому, що будь-яка пасіка, незалежно від форм власності, повинна мати ветеринарно-санітарний паспорт та бути зареєстрована як оператор ринку.

Директором Лебединської   міжрайонної  державної  лабораторії  Держпродспоживслужби  Ждановою К.П. були надані чіткі  роз’яснення стосовно комісійного відбору проб в разі отруєння бджіл, правила  оформлення акту відбору та супровідної документації для дослідження.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.