Новини

12 Березень 14:57
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄНЬ ТА ХВОРОБ БДЖІЛ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄНЬ ТА ХВОРОБ БДЖІЛ

Начальником Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Любченко Оксаною Володимирівною спільно з головним спеціалістом управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Дяченко Олександром Михайловичем 11.03.2019 року проведено семінар-нараду на тему: «Врегулювання відносин та упорядкування напрямків роботи щодо попередження отруєнь та хвороб бджіл». У семінарі взяли участь голови сільських та селищної рад, представники райдержадміністрації, агроформувань різних форм власності, бджолярі району та представник засобів масової інформації.

Під час заходу висвітлено питання законодавчої бази в галузі бджільництва та дотримання діючих законів та підзаконних нормативно-правових актів. Наголошено про відповідальність у разі їх невиконання. Обговорені план дій, направлений на упередження фактів отруєння бджіл пестицидами, а також план дій у випадку отруєння бджіл агрохімікатами.

Поставлено за мету продовжувати проводити широку просвітницько-інформаційну роботу, особливо серед аграріїв – керівників та одноосібників, які проводять обробіток землі.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.