Новини

15 Червень 11:47
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ЗАРАЗНОГО ВУЗЛИКОВОГО ДЕРМАТИТУ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ЗАРАЗНОГО ВУЗЛИКОВОГО ДЕРМАТИТУ

На базі Лебединського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, під головуванням начальника районного управління Олександра Скварчі відбувся  семінар на тему: «Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби». У заході прийняли участь спеціалісти Лебединської державної лікарні ветеринарної медицини, голови сільських рад та представники господарств, які утримують ВРХ.

Із вступним словом виступив начальник управління Скварча О.А., який довів до відома присутніх що ЗВДВРХ (заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби) – небезпечна вірусна хвороба, що зумовлює великі економічні збитки внаслідок виробничих втрат, карантинних та торгових обмежень, що запроваджуються на заражених територіях.

Під час семінару були обговорені питання по реалізації заходів, щодо забезпечення біобезпеки та загальні заходи профілактики, щодо зниження ризику спалаху заразного вузликового дерматиту ВРХ та інших хвороб.

Начальником Лебединського районного управління вкотре було наголошено про важливість поінформованості населення та проведення постійної роз’яснювальної роботи серед власників тварин. Тому, що отримане вчасно повідомлення про будь-яку підозру  на захворювання тварин,  має важливе значення для обмеження подальшого поширення збудника хвороби.

З метою якнайбільшого поширення інформації і задля обізнаності суб’єктів господарювання усіх форм власності, охочим було роздано спеціально підготовлені пам’ятки та брошури щодо цього небезпечного захворювання тварин.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу