Новини

20 Серпень 18:28
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ВИДАЧІ ВЕТЕРИНАРНИХ СВІДОЦТВ ТА МІЖНАРОДНИХ СЕРТИФІКАТІВ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ВИДАЧІ ВЕТЕРИНАРНИХ СВІДОЦТВ ТА МІЖНАРОДНИХ СЕРТИФІКАТІВ

В актовому залі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області (за адресою: м. Суми, вул. Гамалія, 25) для начальників  міських, районних, міськрайонних, міжрайонного управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та начальників державних, районних, міських лікарень ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області був проведений семінар  спеціалістами відділу безпечності харчових продуктів та відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області щодо видачі ветеринарних свідоцтв, міжнародних сертифікатів в т. ч. заповнення міжнародного ветеринарного сертифікату до експорту продукції до ЄС та обов’язки офіційного ветеринарного лікаря, уповноваженого на виконання обов’язків помічника державного ветеринарного інспектора та здійснення їх діяльності, з метою підвищення рівня знань відповідальних осіб.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.