Новини

27 Березень 16:06
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

У приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 26 березня 2018 року відбувся семінар на тему: «Застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини», який проводили спеціалісти Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України: заступник начальника управління – начальник відділу державної інспекції управління державного контролю Юрій Перегінець та завідувач сектору з оцінки ризиків управління державного контролю Оксана Борейко.

Відкрив семінар начальник Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко.

Участь у навчанні прийняли: керівництво Головних управлінь Держпродспоживслужби у Сумській та Чернігівських областях, начальники районних, міжрайонного, міського, міськрайонного управлінь Головних управлінь Держпродспоживслужби в Сумській та Чернігівській областях, уповноважені лікарі ветеринарної медицини.

Семінар спрямований на роз’яснення основних засад  та тлумачення окремих визначень  Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» № 2042-19 від 18.05.2017р., який набуває чинності 4 квітня 2018р.

Крім того, розглядали Закон України «Про основні засади державного нагляду контролю у сфері господарської діяльності».

Також на даному семінарі, обговорювались питання здійснення державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, в частині дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», до якого також внесені певні зміни.

За результатами проведеного навчання напрацьовано позитивний досвід у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу