Новини

27 Березень 16:06
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

У приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 26 березня 2018 року відбувся семінар на тему: «Застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини», який проводили спеціалісти Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України: заступник начальника управління – начальник відділу державної інспекції управління державного контролю Юрій Перегінець та завідувач сектору з оцінки ризиків управління державного контролю Оксана Борейко.

Відкрив семінар начальник Головного управління  Держпродспоживслужби в Сумській області Віталій Моісеєнко.

Участь у навчанні прийняли: керівництво Головних управлінь Держпродспоживслужби у Сумській та Чернігівських областях, начальники районних, міжрайонного, міського, міськрайонного управлінь Головних управлінь Держпродспоживслужби в Сумській та Чернігівській областях, уповноважені лікарі ветеринарної медицини.

Семінар спрямований на роз’яснення основних засад  та тлумачення окремих визначень  Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» № 2042-19 від 18.05.2017р., який набуває чинності 4 квітня 2018р.

Крім того, розглядали Закон України «Про основні засади державного нагляду контролю у сфері господарської діяльності».

Також на даному семінарі, обговорювались питання здійснення державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, в частині дотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», до якого також внесені певні зміни.

За результатами проведеного навчання напрацьовано позитивний досвід у сфері безпечності харчових продуктів, зокрема застосування законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Захід пройшов у вигляді жвавих обговорень нагальних проблем. Присутніми було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.