Новини

17 Липень 11:44
Відбувся семінар-тренінг за проектом ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».
Відбувся семінар-тренінг за проектом ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні».

11-13 липня  2018 року за  проектом ЄС «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні», головним бенефіцаром якого було Міністерство аграрної політики  та продовольства,  відбувся семінар – тренінг з питань фінансового моніторингу і ефективних процедур та стандартів внутрішнього контролю та аудиту, в якому прийняла участь завідувач сектором внутрішнього аудиту Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Коваленко О. А. 

 На семінарі – тренінгу було  наголошено про поступовий перехід від піврічного планування  діяльності внутрішнього аудиту до річного та стратегічного   трирічного планування. По даному питанню була представлена  презентація ключового експерта з управління  Державними фінансами  Карла Лівінгстоун   «Середньострокове бюджетне планування та зв’язок із фінансовим менеджментом та  контролем». 

Також були представлені презентації про діяльність  управлінь, відділів, секторів внутрішнього аудиту Міністерства аграрної політики  та продовольства  України, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, Державного агентства рибного  господарства України, ПАТ «Аграрний фонд» та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зокрема начальником відділу внутрішнього аудиту Христенко А.В. було представлено службу та місце внутрішнього аудиту в структурі Держпродспоживслужби, простір внутрішнього аудиту (1211 установ, організацій, підприємств),  напрямки та перспективи роботи внутрішніх аудиторів. Завідувачем сектору внутрішнього аудиту Коваленко О.А., яка  виступала співдоповідачем,  було представлено   місце внутрішнього аудиту в структурі  територіального органу, а саме  Головного управління Держпродспоживслужби Сумській області, простір внутрішнього аудиту, напрямки роботи  та взаємодія  сектору  внутрішнього аудиту  із структурними підрозділами та правоохоронним органами. 

На семінарі - тренінгу з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту розглядалися як теоретичні, так і практичні основи відповідної діяльності, зокрема:

  • міжнародна практика внутрішнього контролю (модель COSO) та сучасний розвиток державного внутрішнього фінансового контролю в Україні;
  • базові засади та правові рамки проведення внутрішнього аудиту;
  • особливості  та пріоритетність  проведення  аудиту ефективності;
  • звітування про результати діяльності підрозділу внутрішнього аудиту;
  • впровадження ефективного внутрішнього контролю, оцінка ризиків тощо

 За підсумками семінару-тренінгу  учасникам  були вручені Сертифікати «Подальші кроки для розвитку  FMC та  IA в системі Міністерства аграрної політики  та продовольства, підпорядкованих агенцій та організацій.

 

 
Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу