Новини

19 Червень 16:24
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ  «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області взяли участь в  спільному  семінарі «Безпековий  вимір в роботі об’єднаних територіальних громад Сумської області», який був організований в рамках реалізації  програми U-LEAD  з   Європою «Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» Сумським відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» спільно з Сумською обласною державною адміністрацією.   Під час семінару спеціалістом управління безпечності харчових продуктів були надані роз’яснення щодо дотримання вимог  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»,  роз’яснення щодо подвірного забою тварин,  вимог при  постачанні продуктів харчування в дошкільні та шкільні дитячі заклади, епізоотичну ситуацію та заходи боротьби з гостроінфекційними хворобами, впровадження Програм профілактики гостроінфекційних захворювань в районах та містах області. 

Спеціалісти  управління фітосанітарної безпеки  Головного  управління  озвучили питання  щодо додержання регламентів застосування пестицидів, попередження проникнення регульованих шкідливих організмів на територію Сумської області, виконання фітосанітарних умов країн – партнерів та фітосанітарного стану області вцілому.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.