Новини

20 Червень 13:27
Відбувся семінар з міським, селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад
Відбувся семінар з міським, селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад

За ініціативи Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 19 червня 2019 року при Ямпільській районній державній адміністрації відбувся семінар з міським, селищними, сільськими головами та секретарями місцевих рад.

Про епізоотичну ситуацію на території району проінформував начальник Ямпільського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій ФІНАШКО, звернувши увагу на порядок утримання хижих тварин та поводження з безпритульними тваринами.

Також до відома присутніх була доведена інформація щодо небезпечності захворювання на ботулізм. Під час заходу роздані пам’ятки для розміщення їх на інформаційних стендах, дошках оголошень та місцях скупчення людей.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.