Новини

15 Січень 15:18
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ОПЕРАТОРАМИ РИНКУ

У залі засідань Ямпільської районної державної адміністрації відбувся семінар з операторами ринку, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі харчовими продуктами. На семінар були запрошені фізичні особи-підприємці Ямпільського району, начальник економічного відділу Ямпільської районної державної адміністрації. Під час семінару були доведені вимоги Законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Особливу увагу було звернено на роз’яснення статей Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» вказаних в уніфікованій формі акту, що складається за результатами проведення планових заходів. Були висвітлені питання обов’язків і прав операторів ринку. Під час виступу начальник Ямпільського  міжрайонного  управління  А. Фінашко наголосив про відповідальність операторів ринку за порушення вимог цих законів.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.