Новини

19 Березень 14:00
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПАСІЧНИКАМИ ТА АГРАРІЯМИ ОХТИРЩИНИ
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПАСІЧНИКАМИ ТА АГРАРІЯМИ ОХТИРЩИНИ

15.03.2019р. у залі Охтирської районної державної адміністрації проведено семінар з пасічниками та аграріями, щодо профілактики отруєнь та хвороб бджіл. У заході прийняли участь фахівці відділу контролю за обігом захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представники управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства. 

Під час заходу спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області особливу увагу приділили роз’ясненням вимог Закону України «Про бджільництво», зокрема, кожна фізична особа яка утримує пасіку, зобов’язана дотримуватись порядку розміщення, облаштування та реєстрації пасік та отримати ветеринарно-санітарний паспорт на пасіку та, відповідно до вимог ст.25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», подати заву для здійснення реєстрації у державному реєстрі операторів ринку.

Зокрема, до відома учасників наради був доведений порядок оповіщення та комунікації під час використання засобів захисту рослин та агрохімікатів при проведенні весняно-польових робіт у 2019 році.

Під час виступів було чимало запитань від присутніх, на які вони отримали вичерпні та кваліфіковані роз’яснення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.