Новини

20 Лютий 10:19
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЗА УЧАСТІ ФАХІВЦІВ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АГРОМЕГАПОЛІС»
ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЗА УЧАСТІ ФАХІВЦІВ ГРОМАДСЬКОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ «АГРОМЕГАПОЛІС»

18 лютого спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби прийняли участь у семінарі , який проводила громадська організація «Агромегаполіс» за сприянням Міністерства АПК в залі засідань Шосткинської районної державної адміністрації.

В рамках програми адаптації українського агробізнесу до вимог європейського союзу вказана організація здійснює проект «Адвокаційна кампанія для фермерів та особистих селянських господарств із забезпечення безпечності і якості продукції відповідно до вимог Угоди про асоціацію», який впроваджується за сприянням Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту. Лектори організації провели безкоштовну лекцію на тему роботи на ринку ЄС. Зокрема роз’яснення стосувались вимог до продукції у ЄС; сертифікації продукції; сертифікації ґрунтів. Під час проведення семінару доповідачі надали присутнім інформацію про вимоги які висуваються до вітчизняних агровиробників після підписання. Угоди про асоціацію «Україна – ЄС» і стосується не лише питання експорту сільськогосподарської продукції, але і постачання її на внутрішній ринок. Зі слів лекторів стало відомо, що вказані вимоги ЄС щодо сертифікації продукції сільського господарства, сільськогосподарської техніки, сертифікації ґрунтів та інші вимоги набрають чинності з 2021 року з урахуванням перехідного періоду.

Під час семінару між лекторами та присутніми на нараді відбулась дискусія під час якої доповідачі відповідали на поставлені запитання.

Слухачі у свою чергу відмітили, що підняті питання ГО «Агромегаполіс» є в даний час актуальними. Роз’яснення щодо подальшого виробництва своєї продукції, сертифікації та подальшої реалізації на внутрішні ринки та ринки ЄС і інших держав будуть доведені до відома керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.