Новини

05 Лютий 14:35
ВИРОБНИЧА НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ТА ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ОХТИРКА
ВИРОБНИЧА НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ТА ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ОХТИРКА

Спеціалістами Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 4 лютого 2019 року проведена  нарада з директорами загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів м. Охтирка. Розглянуто питання проведення державного контролю за дотриманням санітарного законодавства в навчально-виховних закладах, проаналізовано показники роботи у 2018 році, результати лабораторних досліджень, що здійснювалися при проведенні заходів санітарно-епідеміологічного нагляду.

Начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини В. Лисюком надані роз’яснення щодо переліку питань уніфікованого акту, затвердженого наказом Мінагрополітики та продовольства України № 42 від 06.02.2017р., який складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.

Учасники зустрічі прийняли рішення про подальшу співпрацю Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та відділу освіти Охтирської міської ради з питань створення безпечних та належних умов перебування, виховання та навчання, харчування, фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей дошкільного та шкільного віку.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.