Новини

05 Лютий 14:35
ВИРОБНИЧА НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ТА ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ОХТИРКА
ВИРОБНИЧА НАРАДА З ДИРЕКТОРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ТА ДИТЯЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ М. ОХТИРКА

Спеціалістами Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 4 лютого 2019 року проведена  нарада з директорами загальноосвітніх шкіл та дитячих навчальних закладів м. Охтирка. Розглянуто питання проведення державного контролю за дотриманням санітарного законодавства в навчально-виховних закладах, проаналізовано показники роботи у 2018 році, результати лабораторних досліджень, що здійснювалися при проведенні заходів санітарно-епідеміологічного нагляду.

Начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини В. Лисюком надані роз’яснення щодо переліку питань уніфікованого акту, затвердженого наказом Мінагрополітики та продовольства України № 42 від 06.02.2017р., який складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю стосовно додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.

Учасники зустрічі прийняли рішення про подальшу співпрацю Охтирського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та відділу освіти Охтирської міської ради з питань створення безпечних та належних умов перебування, виховання та навчання, харчування, фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей дошкільного та шкільного віку.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу