Новини

12 Липень 13:55
ВПОРЯДКУВАННЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ
ВПОРЯДКУВАННЯ ОФОРМЛЕННЯ ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ

Такою була тема планового навчання, яке провели днями спеціалісти відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області із працівниками Кролевецької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Під час навчання присутні розглянули законодавчу основу видачі сертифіката здоров’я на харчові продукти нетваринного походження, призначені для експорту, обговорили порядок, процедуру його видачі і заповнення, вартість видачі та порядок оплати. Водночас з’ясували, хто має право на видачу такого сертифіката тощо.

У ході проведення заходу увага колег була закцентована на загальні принципи видачі ветеринарних документів, особливо на форми 2, відповідно до статті 32 Закону України «Про ветеринарну медицину», Порядку видачі ветеринарних документів, постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 р. № 857 та Правил заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимог до їх обліку, згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.08.2014 № 288.

Наприкінці семінару-навчання проведено оцінку знань.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.