Новини

18 Лютий 11:34
Впровадження оздоровчої парадигми в системі дошкільної освіти
Впровадження оздоровчої парадигми в системі дошкільної освіти

З кожним роком зростає відсоток дітей, що мають відхилення у здоров’ї, спостерігається тенденція підвищення загального рівня захворюваності серед дітей дошкільного віку. Це пов’язано з безліччю негативних явищ в сучасному житті: екологічними проблемами, низьким рівнем розвитку інституту шлюбу і сім’ї, масовим поширенням шкідливих звичок, тощо. Від рівня психічного і фізичного стану населення залежить благополуччя суспільства в цілому. Тому проблема формування уявлень дітей про здоровий спосіб життя представляється актуальним.

14 лютого 2019 року у дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» відділу освіти Конотопської міської ради проведене методичне об’єднання сестер медичних старших закладів дошкільної освіти міста на тему «Впровадження оздоровчої парадигми в систему дошкільної освіти». 
На засіданні були присутні Гуминська Оксана Петрівна – головний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради, Баско Ніна Володимирівна – лікар з загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та медичні сестри дошкільних закладів міста.

Методичне об’єднання було присвячене впровадженню здоров'язберігаючих технологій у систему роботи з дошкільнятами, які забезпечують виконання пріоритетного завдання сучасного дошкільного закладу - збереження, підтримки та збагачення здоров'я дітей, виховання валеологічної культури як сукупності свідомого ставлення дитини до здоров'я і життя людини, знань про здоров'я і умінь підтримувати, зміцнювати і зберігати його, валеологічної компетентності, що дозволяє дошкільнятам самостійно і ефективно вирішувати завдання здорового способу життя і безпечної поведінки.

Реалізація цих технологій здійснюється медичними працівниками, фахівцями з фізичного виховання і вихователями дошкільних закладів в умовах спеціально організованих форм оздоровчої роботи в закладах дошкільної освіти.

З метою підвищення якості та ефективності організації харчування дошкільнят проведено аналіз виконання норм харчування по кожному дошкільному закладу за 2018р.

Лікар з загальної гігієни Ніна Баско наголосила на виявлених порушеннях при здійснення заходів державного нагляду (контролю) з питань дотримання вимог санітарного законодавства, безпечності та якості харчових продуктів. Акцентувала увагу на дотриманні операторами ринку загальних гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами в ході їх отримання, зберігання, відповідності маркування, поводження з відходами в т. ч. харчовими.

 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.