Новини

24 Липень 12:14
Впровадження системи безпечності харчових продуктів у закладах освіти
Впровадження системи безпечності харчових продуктів у закладах освіти

Спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області 23.07.2019 року прийняли участь у нараді щодо впровадження системи безпечності харчових продуктів у закладах освіти ( НАССР). На нараду були запрошені керівники шкільних та дошкільних дитячих закладів м. Шостка, Шосткинського, Ямпільського, Середино-Будського районів, а також закладів громадського харчування та переробних підприємств м. Шостка.

Даний захід проводили представники ДП «Сумистандартметрологія». Заступник генерального директора ДП «Сумистандартметрологія» довів до відома присутніх інформацію про вимоги діючого законодавства стосовно розроблення та впровадження постійно діючих процедур основаних на принципах системи НАССР. Спеціалісти державного підприємства ознайомили присутніх з кроками впровадження системи, програми передумов та планом НАССР та запропонували надання всім бажаючим інформаційної та консультативної допомоги в розробці та впровадженні постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР.

Перед присутніми виступили спеціалісти Шосткинського міськрайонного управління, які наголосили керівникам шкільних та дошкільних дитячих закладів про відповідальність за невиконання норми щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР та проінформували про перші аудити шкільних навчальних закладів.

Після наради у присутніх було безліч запитань, які вони адресували як доповідачам, так і представникам контролюючого органу, про що отримали вичерпну інформацію.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.