Новини

21 Березень 16:20
ВРЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН ТА УПОРЯДКУВАННЯ НАПРЯМКІВ РОБОТИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄНЬ ТА ХВОРОБ БДЖІЛ
ВРЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН ТА УПОРЯДКУВАННЯ НАПРЯМКІВ РОБОТИ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄНЬ ТА ХВОРОБ БДЖІЛ

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області під патронатом Недригайлівської райдержадміністрації проведено нараду з пасічниками, сільгоспвиробниками, керівниками органів місцевого самоврядування, поліції та іншими зацікавленими особами на тему: «Врегулювання відносин та упорядкування напрямків роботи щодо попередження отруєнь та хвороб бджіл».

Начальником відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Недригайлівського районного управління Юрієм Гладким було доведено до відома присутніх вимоги діючих законів України «Про бджільництво», «Про ветеринарну медицину», Порядку реєстрації пасік, дії пасічників при отруєнні бджіл пестицидами та адміністративну відповідальність за порушення законодавства. Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віра Таранченко проінформувала учасників наради щодо дій, щодо упередження факторів отруєння бджіл пестицидами. Начальником Недригайлівського районного управління ГУ ДПСС в Сумській області Віктор Черенковим Михайловичем доведено до відома вимоги санітарних правил щодо проведення авіахімробіт та застосування пестицидів.

Нарада пройшла у жвавому обговоренні «болючих» питань. Учасники наради прийшли до висновку, що тільки при дотриманні вимог діючого законодавства, за допомогою взаєморозуміння, людяності можна дійти до спільної співпраці, добробуту з мінімальними збитками, як для сільгоспвиробників, так і для бджолярів. Спільним рішенням бджолярів є намір створити в районі спілку пасічників для вирішення нагальних та актуальних питань сьогодення.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.