Новини

26 Квітень 09:29
Як сумчанам захистити себе від кліщів? Поради від Держпродспоживслужби в Сумській області
Як сумчанам захистити себе від кліщів? Поради від Держпродспоживслужби в Сумській області

Надворі по-весняному тепло та сонячно, і жителі Сум все частіше виїжджають на пікніки, гуляють у парках, лісових масивах тощо. Однак не слід забувати про певні несподіванки, які можуть трапитися у таких місцях. Як сумчанам захистити себе від укусів кліщів, розповіли у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області.

Початок теплого періоду року крім принад перебування на природі може призвести і до неприємних та небезпечних сюрпризів. Причому на перший погляд практично невидимих. Це стосується і ураження кліщами. Серед небезпек укусу кліщів в нашому регіоні найпоширеніша – хвороба Лайма або іксодовий кліщовий бореліоз. За статистикою 2018 року, в Україні було зареєстровано понад 5 тис. випадків захворювання.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.