Новини

21 Січень 19:21
Як вибрати ковзани – поради від Держпродспоживслужби в Сумській області
Як вибрати ковзани – поради від Держпродспоживслужби в Сумській області

Зима у самому розпалі, а тим паче така морозна і сніжна, що саме час кататися на ковзанах. Проте обрати їх не так просто, як здається на перший погляд, тому ми звернулися до фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, аби дізнатися всі секрети правильного вибору ковзанів

«До вибору ковзанів необхідно підходити виважено, особливо, якщо на ковзанці людина не професіонал. У такому випадку слід звернути свою увагу на ковзани для масового катання – в них лезо прикручується безпосередньо до черевика і пересунути їх не можна більше. У ковзанах для професійного катання можна переставити лезо під власний стиль катання людини, також є ковзани для гри в хокей. Зубчиків на передній частині леза немає, форма леза округлена і ковзани призначені для того, щоб набирати швидкість. Чим дорожче ковзани, тим краще якість леза і воно довше не буде стиратися. Головне при виборі ковзанів – зручність, тому їх потрібно обов’язково міряти», – розповідають в Управлінні.

Детальніше читайте за посиланням. 

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.