Новини

17 Грудень 14:22
Як вибрати якісні та безпечні новорічні атрибути, розповіла Держпродспоживслужба в Сумській області
Як вибрати якісні та безпечні новорічні атрибути, розповіла Держпродспоживслужба в Сумській області

Час напередодні Нового року, мабуть, у всіх батьків завжди сповнений приємними клопотами. Це купівля подарунків, вибір ялинок та святкових прикрас і, звісна річ, пошук новорічних костюмів для малечі. На жаль, при виборі того чи іншого товару багато хто з нас орієнтується виключно на його зовнішню привабливість, нехтуючи найголовнішим – безпечністю. Тому як вибрати безпечні і якісні новорічні товари, які не зашкодили б ані вам, ані вашій дитині, розповіли у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Сумській області

Новорічні костюми та маски

Купуючи новорічний костюм, насамперед варто звернути увагу на те, чи не виготовлений він із легкозаймистого матеріалу. Уподобаний костюм слід вивернути і ретельно оглянути шви: якщо вони криві, із нитками, що стирчать, то костюм, скоріше за все, низької якості, а сировина — недозволена для використання.
Новорічні маски також мають бути пожежонебезпечними. Отвори для очей, носа, рота повинні розміщатися симетрично, так, щоб дитина, надягнувши маску, могла добре бачити і дихати. Не останню роль відіграє запах та колір маски. Якщо запах здався вам неприємним, а колір — неприродно яскравим, такий товар не слід купувати.

Із зазначеним сертифікатом можна ознайомитися за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.