Новини

13 Листопад 17:17
Як захистити себе від фінансових махінацій? Поради від Держпродспоживслужби у Сумській області
Як захистити себе від фінансових махінацій? Поради від Держпродспоживслужби у Сумській області

У сучасному світі більшість фінансових махінацій пов’язані саме  з Інтернетом та безготівковими розрахунками. Справа в тому, що більшість шахраїв із задоволенням оселилися у віртуальному світі. Тому що для них так безпечніше. Крім того, саме тут постійно знаходиться вагома частка потенційних жертв злочинної дії тому ми вирішили дізнатися у фахівців ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області, які найпоширеніші схеми і як не втрапити у цю пастку.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.