Новини

26 Червень 14:08
Яка ситуація зі сказом? Розповіло Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області
Яка ситуація зі сказом? Розповіло Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області

Сказ – це гостра інфекційна хвороба, що вражає центральну нервову систему. Джерелом вірусу сказу є різні хижі та домашні  тварини. Вірус передається від хворих тварин через укус або ослинення шкіри чи слизових оболонок, особливо якщо на них є мікротравми. Сказ є дуже небезпечним і час від часу на сторінках сумських ЗМІ можна зустріти новини про черговий виявлений випадок сказ. Ми вирішили дізнатись у фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, як складається ситуація зі сказом на Сумщині на сьогодні.

«За  два квартали 2019 року епізоотична ситуація щодо сказу в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року залишається  контрольованою. Так станом, наприклад, на кінець червня цього року в області  зареєстровано 13 випадків сказу серед тварин, на відповідну дату минулого 2018 року було виявлено 45 випадків сказу. Хворіли в цьому році: лисиці – 2 випадки, котів – 6, собак – 4, та 1 – кажан, – розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  Віталій Моісеєнко.

Детальніше читайте за посиланням.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.