Новини

26 Лютий 10:11
Якщо діяти в розріз із чинним законодавством!?
Якщо діяти в розріз із чинним законодавством!?

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду до суб’єкта господарювання, за недотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону застосовано адміністративно-господарську санкцію у вигляді штрафу в розмірі 25600 грн.

Суб’єкт господарювання здійснював зберігання та реалізацію харчових продуктів на потужності, яка не була внесена до Державного реєстру потужностей операторів ринку.

Дане порушення виявлено при здійсненні позапланового заходу державного нагляду (контролю) інспекторами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує про відповідальність за роботу потужностей без державної реєстрації. Операторам ринку харчових продуктів передбачена відповідальність згідно ч.1 п.2 ст.64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат; на фізичних осіб - підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Поділитися:
Записатись на прийом
Повідомлення про порушення

Памятка громадянина

Відповідно до ст.5 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення надсилається поштою, передається громадянином особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

У роз’ясненні Верховної Ради України, зазначено, що електронне звернення є різновидом письмового звернення https://itd.rada.gov.ua/services/appeal-of-citizens, тому електронне звернення може бути виготовлено за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотокопії.

Згідно з вимогами ст. 8 вищезазначеного Закону, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення можна надіслати на ел.адресу: post@dpss-sumy.gov.ua, поштою: м. Суми, вул.. Гамалія, буд. 25 або надати особисто.

Завантажте зразок ЗВЕРНЕННЯ за цим посиланням.