Новини

26 Лютий 10:11
Якщо діяти в розріз із чинним законодавством!?
Якщо діяти в розріз із чинним законодавством!?

Рішенням Сумського окружного адміністративного суду до суб’єкта господарювання, за недотримання вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону застосовано адміністративно-господарську санкцію у вигляді штрафу в розмірі 25600 грн.

Суб’єкт господарювання здійснював зберігання та реалізацію харчових продуктів на потужності, яка не була внесена до Державного реєстру потужностей операторів ринку.

Дане порушення виявлено при здійсненні позапланового заходу державного нагляду (контролю) інспекторами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує про відповідальність за роботу потужностей без державної реєстрації. Операторам ринку харчових продуктів передбачена відповідальність згідно ч.1 п.2 ст.64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» виробництво, зберігання харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат; на фізичних осіб - підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Поділитися:
Записатись на прийом
Подати скаргу